עברית  English  Français
דירו?ובתים למכיר?quot; width=
מחפש נכס ? לחץ להרשמה מוכר נכס ? לחץ להרשמה בתים מומלצים כל הנכסים למכירה ולהשכרה באתר למכירה בפרדס חנה כרכור דירות ובתים בישובי השרון נכסים למכירה בירושלים נכסים למכירה בצפון הארץ נחלות
איזור
עיר / ישוב
סוג נכס
עד קומה
עד חדרים
טקסט חופשי / מס' נכס

שלום אורח,

חיפה (בערבית: حَيْفَا - חַיְפַא) היא העיר השלישית באוכלוסייתה והשנייה בגודלה בישראל. חיפה היא העיר הגדולה ביותר במחוז הצפון ומהווה מעין מטרופולין עבור כל יישובי צפון הארץ.
עוד מראשית ימיה - במאה ה-3 לפנה"ס - הייתה חיפה עיר נמל, וגם כיום אחד מסמלי העיר הוא נמל חיפה, אחד משלושת הנמלים של ישראל (יחד עם נמל אשדוד ונמל אילת).
הטופוגרפיה של חיפה מגוונת - שטחה של העיר משתרע על פני אזורים מישוריים לאורך חוף הים התיכון (חלקם שטחים שיובשו מהים), על שיפוליו הצפוניים והמערביים של הר הכרמל וכן על שטחים נרחבים בפסגות ההר. לגיוון הטופוגרפי הזה מצטרף גם מפרץ חיפה שנמצא מצפון לעיר, ומתאפיין ברוחות נינוחות (בזכות הר הכרמל שמשמש עבורו כמעין שובר-רוח). הטופוגרפיה של העיר ייחודית למדינת ישראל - חיפה היא העיר היחידה במדינה שקיים בה שילוב של הר, ים ומפרץ.

על פי שטחה, חיפה היא העיר השנייה בגודלה בישראל, אחרי ירושלים (שטחן של ערים מדבריות כמו ערד ואילת אף הוא גדול יותר, אך רובו מדברי ובלתי מיושב). היא משתרעת על שטח שיפוט של 63.6 קמ"ר.
לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) נכון לדצמבר 2005, יש בחיפה 267,000 תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 0.4 אחוז. רוב תושבי חיפה הם יהודים. היחס בין נשים לגברים הוא 1,082 נשים לכל 1,000 גברים.
לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2004, העיר מדורגת בדרוג חברתי-כלכלי גבוה-בינוני (7 מתוך 10). אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת תשס"ד (2003/2004) היה 66.1 אחוז. השכר הממוצע של השכירים בשנת 2003 היה 6,634 ש"ח (ממוצע ארצי: 6,008 ש"ח).

שכונות:
 
בת גלים - שכונת בת גלים נמצאת על חוף הים התיכון ומונה כ־5,000 תושבים. בשכונה שוכנים: המרכז הרפואי רמב"ם, שהוא אחד החשובים בצפון, הפקולטה לרפואה של הטכניון, טיילת לאורך החוף, תחנת רכבת, בניין הקזינו ותחנת רכבל המגיע לסטלה מאריס. שלושה בסיסים של חיל הים נמצאים בשכונה.

הדר הכרמל - שכונת "הדר הכרמל" (המכונה גם "הדר"), היא אחת השכונות הוותיקות בחיפה והשכונה המרכזית בעיר. השכונה הוקמה כ"עיר גנים" על פי תכנונו של ריכרד קאופמן משנת 1922. רחוב הרצל שנמצא בה הוא אחד הרחובות הראשיים של חיפה ובו נמצאות מאות חנויות ובתי עסק. שכונת הדר מחולקת למס' שכונות קטנות: הדר הכרמל, רמת הדר, הדר עליון, גאולה ורמת ויז'ניץ. שכונת הדר הייתה למעשה מרכז העיר בין שנות ה-30 לשנות ה-60, אך עם חלוף הזמן התושבים המבוססים עזבו אותה, וכיום האוכלוסייה של השכונה מורכבת בעיקר מעולים מחבר העמים. לאחרונה עוברת השכונה "מתיחת פנים" - בעיקר שיפוץ פיזי של הרחובות, וגם הפעלת פרוייקטים חברתיים וקהילתיים - במטרה להחזיר את השכונה ל"ימי הזוהר" שלה.

מרכז הכרמל - נקרא גם "כרמל מרכזי". אזור תרבות, פנאי בילוי על הפסגה הצפונית של הכרמל. בשכונה בתי קפה, מסעדות ומועדנים רבים, מספר בתי מלון, אולמות, בתי קולנוע ובתי ספר. מרכז הכרמל נקרא גם "הכרמל הוותיק" שכן היה זה מהמקומות הראשונים בכרמל שבהם התיישבו.

נווה שאנן - בתיה הראשונים של השכונה הוקמו בימי העלייה הרביעית ולאחר קום המדינה היא התפתחה משמעותית. אוכלוסייתה מורכבת מתושבים המשתייכים לכל מגזרי החברה הישראלית (דתיים, חרדים, עולים מחבר העמים לשעבר, סטודנטים), ומונה (נכון לשנת 2004) 37,400 תושבים, והיא השכונה הגדולה ביותר בישראל. בנווה שאנן נמצאים הגרנד קניון, קניון גדול בפאתי השכונה, והטכניון, מהמוסדות האקדמיים המצטיינים בישראל. לרשות תושביה הדתיים של השכונה עומדים שמונה בתי כנסת, בית ספר ממלכתי-דתי, מתנ"ס דתי וסניף של תנועת הנוער הדתית בני עקיבא. רבים מתושבי חיפה מכנים את השכונה בראשי התיבות נו"ש, אשר נהגים "נוֹש". בשכונה פועלים חטיבת ביניים ותיכון עירוני ג' על שם זלמן ארן, וגם בתי הספר יסודיים- "דינור", "תל חי", "יזרעאליה", ו"רמב"ם".

ורדיה - שכונה על הר הכרמל, מהצעירות בחיפה, אשר נוסדה בשנות ה-80 של המאה ה-20. על ההר שעליו הוקמה ורדיה נמצאו ממצאים ארכאולוגים שמעידים על יישוב אנושי באותו אזור מאות שנים לפני בניית השכונה.

קריית חיים - שכונה של חיפה המהווה חלק מגוש הקריות, ובגודל אוכלוסייתה אינה נופלת מן הקריות האחרות. הקריה נקראת על שם חיים ארלוזורוב, שנרצח בתל אביב. "ועד קריית חיים", שמבחינה פורמלית הוא אגודת מים, מתפקד כמינהלת מקומית של היישוב. קריית חיים ממוקמת בין הים במערב, לכביש עכו-חיפה במזרח, קריית מוצקין וקרית ים בצפון, ואזור התעשייה במפרץ חיפה בדרום. את קריית חיים חוצה מסילת רכבת, והיא מחלקת את קריית חיים לקריית חיים מזרחית, וקריית חיים מערבית.

קריית שמואל - שכונה בחיפה המונה כ־8,000 תושבים (2005) ובעלת אופי דתי, המהווה חלק מגוש הקריות. השכונה ממוקמת בין קריית חיים בדרום ובמערב, קריית ים בצפון וקריית מוצקין במזרח. בקריית שמואל ישנם שלושה בתי ספר יסודיים: אהרון הרא"ה, בית ספר של חב"ד ובית ספר שמנהלו רב השכונה הרב עקיבא הכרמי. יש בשכונה ישיבה תיכונית אחת: ישיבת בני עקיבא "פרחי אהרון" (פאק"ש). רוב בנות השכונה לומדות באולפנת "סגולה" הנמצאת בקרית מוצקין.

רמת בגין - רמת בגין היא שכונה הממוקמת בשיפולים הדרום מערביים של הכרמל. בשכונה גרות בעיקר משפחות צעירות ממעמד כלכלי בינוני עד גבוה. בשכונה ישנו בית ספר יסודי ("נופים"), בית אבות, שני בתי כנסת ומרכז לחקר כתבי הרמב"ם המשמש ככולל אברכים. בשכונה כ־13 רחובות.

כרמל צרפתי - קרויה על שם המנזר הכרמליטי (שמייסדיו היו נזירים מצרפת) הנמצא בתחומו; הרחוב הראשי נקרא "דרך צרפת". היא נמצאת בצדו הצפון־מערבי של הר הכרמל ובסופה מגדלור הפונה אל הים התיכון, לצד התחנה העליונה של הרכבל המפורסם של חיפה. זוהי שכונת מגורים שקטה של המעמד הבינוני-גבוה, המכילה את מרכז החינוך והמרכז ליהדות מתקדמת "ליאו באק" וכן את בית־הלוחם, מרכז ספורט המשמש את נכי צה"ל. כמו כן השכונה מאכלסת קן של תנועת הנוער העובד והלומד (המכונה גם בשם "כרמ"צ") אשר הוקם בשנת 1957. בשכונה שוכן מרכז תרבות צרפת ע"ש גסטון דפר. המבנה מכיל גם את מרכז קריגר לאומנויות הבמה.
כרמל מערבי - שכונת המעמד הבינוני גבוה בחיפה ממוקמת בשיפוליו המערביים של הכרמל כנגזר משמה. השכונה טובלת בירוק ומוקפת ואדיות בצדיה. הרחוב הראשי בשכונה הינו דרך הים, אחד הרחובות הארוכים בחיפה והוא מחבר בין מרכז הכרמל לים ועל כן שמו. בשכונה שוכן מלון הר הכרמל, בית מילר, מרפא צפון 8281 (ידוע בכינויו: ביה"ח הצבאי 10), בית הספר היסודי "אילנות", בית הספר לילדים בעלי מוגבלות "אופקים", 2 בתי אבות וכן 4 בתי כנסת.

כרמליה - נמצאת על מורדותיו המערביים של הר הכרמל, בין השכונות כבביר ושמבור.
הקמתה החלה בשנות ה-60 של המאה ה-20. אוכלוסייתה מונה כ-4700 נפש (2004). בתחומה נמצא בית הספר היסודי על שם הרצל. בין השכונה לשכונת כבביר מפריד ערוץ נחל שיח.

נווה דוד - התפתחה מתוך מעברת שער עלייה סמוך למחנה צבאי מתקופת המנדט הבריטי, ונקראה בעבר מחנה דוד. השכונה שוכנת למרגלות הר הכרמל, על חוף הים בדרום מערב העיר, סמוך לבית העלמין הציבורי והצבאי. בנוסף נמצא בשכונה סניף של משרד הביטחון. בתחום החינוך רוב ילדי המקום לומדים בבית הספר היסודי "נירים" ובתיכון הם עוברים לאחד מבתי הספר בעיר.

סטלה מאריס - שוכנת על הרכס הצפון-מערבי של הכרמל. בשכונה נמצאים מנזר וכנסייה של המסדר הכרמליטי, מערת אליהו הנביא וכן רכבל לשכונת בת גלים.

חליסה - עד מלחמת העצמאות הייתה חליסה שכונה ערבית, רוב תושביה ברחו או שהוגדרו כ"נוכחים נפקדים", בתי השכונה נמסרו לאפוטרופוס לנכסי נפקדים וממנו הועברו לרשות הפיתוח. החברה המשכנת "עמידר" שניהלה את הנכסים עבור רשות הפיתוח שיכנה בשכונה עולים שהגיעו לארץ מאירופה לאחר השואה, (בעיקר עולים דתיים) ויוצאי בתי עולים ומעברות (בעיקר מיוצאי עיראק). מאוחר יותר בנתה עמידר שיכונים בהם אוכלסו מפוני מעברות ועולים מצפון אפריקה. בשכונה הוקמו בתי ספר: ממלכתי "צפרירים", בית יעקב, אמונה, תלמוד תורה, וגני ילדים וכן בתי כנסת.

רמת אלון - שכונה חדשה הגובלת בטכניון וברמות רמז, תושביה הם בעיקר משפחות צעירות וסטודנטים. בשכונה נמצאים בית הספר היסודי "אלון" בית הספר התיכון - ממ"ד "יבנה", מרכזים מסחריים ועוד.

נווה יוסף - שכונה אשר נמצאת במורדות נווה שאנן. השכונה מורכבת ממגוון רב של אוכלוסיות שונות, ובהן עולים ממדינות ברית המועצות לשעבר, מסודאן ומאתיופיה. בשכונה קיים מתנ"ס מקומי המקיים פעילויות לכל הגילאים ומהווה חלק חשוב בחיי השכונה.

רוממה - שכונה זו מחולקת לשניים: רוממה הישנה (רמות בן גוריון) ורוממה החדשה. בין השכונות חוצץ רחוב פיק"א. רוממה הישנה מצויה בין השכונות ורדיה ואחוזה. ברוממה הישנה מצויה חורשת הבנים בה ישנה אנדרטה לחללי השכונה. כמו כן שוכן בה היכל הספורט בו מתקיימות תחרויות ספורט וכן מופעים. ברוממה החדשה גרים משפחות ממעמד בינוני-גבוה. בשכונה שוכן גם בית הכנסת הרפורמי "אור חדש".

הוד הכרמל (דניה) - שכונה הנמצאת בנקודה הגבוהה ביותר בחיפה. לרוב מכונה "דניה", כשם הרחוב הראשי של השכונה. בתי השכונה כוללים בעיקר וילות ודופלקסים, שכן תושבי השכונה מתאפיינים ברמה סוציו-אקונומית גבוהה במיוחד. בשכונה קאנטרי קלאב ומרכז מסחרי. היא גובלת בקמפוס הכרמל של אוניברסיטת חיפה.

לכניסה לאתר העיר חיפה לחץ כאן

[לחץ למידע נוסף]
מיון תוצאות לפי:  הצג  בעמוד
 
0 ₪ נכס 2035
   0 חדרי שינה      0 שרותים      0 אמבטיות  
בקיסריה בית פרטי בן 7 חדרים מרווח יפה ומושקע בשכונה טובה ושקטה
כתובת
, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
השכרה
תאור
למכירה בית פרטי 7 חדרים גדול ויפה בשכונה שקטה בקיסריה - ללא עמלת תיווך מהקונים.
בקיסריה בית פרטי בן 7 חדרים מרווח יפה ומושקע בשכונה טובה ושקטה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
0 ₪ נכס 2034
   0 חדרי שינה      0 שרותים      0 אמבטיות  
בפרדס חנה בית פרטי 3.5 חדרים חצר גדולה שקט ונחמד עם זכויות בנייה
כתובת
חסידה, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
השכרה
תאור
למכירה בית פרטי 3.5 חדרים עם חצר גדולה שקט ונחמד עם זכויות בנייה מאושרות בשכונת רמז בפרדס חנה - ללא עמלת תיווך מהקונים.
בפרדס חנה בית פרטי 3.5 חדרים חצר גדולה שקט ונחמד עם זכויות בנייה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
0 ₪ נכס 2033
   0 חדרי שינה      0 שרותים      0 אמבטיות  
בזכרון יעקב מגרשים למכירה ליד חלומות זכרון לבנייה מיידית אדמה פרטית, נוף יפהפה נשקף למרגלות זכרון וה
כתובת
זכרון יעקב, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
השכרה
תאור
בזכרון יעקב מגרשים למכירה ליד חלומות זכרון לבנייה מיידית אדמה פרטית, נוף יפהפה נשקף למרגלות זכרון ומסביב - ללא עמלת תיווך מהקונים.
בזכרון יעקב מגרשים למכירה ליד חלומות זכרון לבנייה מיידית אדמה פרטית, נוף יפהפה נשקף למרגלות זכרון ומסביב

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
0 ₪ נכס 2032
   0 חדרי שינה      0 שרותים      0 אמבטיות  
בבת חפר בית פרטי 6 חדרים מרווח יפה ומושקע בישוב כפרי עם איכות חיים
כתובת
בת חפר, החמציץ, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
השכרה
תאור
בבת חפר בשכונת בנה ביתך בית פרטי 6 חדרים מרווח יפה ומושקע בישוב כפרי עם איכות חיים - ללא עמלת תיווך מהקונים.
בבת חפר בית פרטי 6 חדרים מרווח יפה ומושקע בישוב כפרי עם איכות חיים

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
2,300 ₪ נכס 1905
   1 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
בחיפה יחידת דיור מאובזרת ויפה בשכונת כרמליה
כתובת
חיפה, רות, חיפה והסביבה
סוג נכס
בית פרטי
השכרה
תאור
להשכרה יחידת דיור בת 1.5 מאובזרת ויפה עם נוף לים בשכונת כרמליה בחיפה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
920,000 ₪ נכס 1730
   4 חדרי שינה      2 שרותים      2 אמבטיות  
למכירה דירת 5 חדרים בנווה שאנן בחיפה
כתובת
חיפה, נתיב חן , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
מכירה
תאור
למכירה דירת 5 חדרים בנווה שאנן בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
460,000 ₪ נכס 1718
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 3.5 חדרים בחיפה
כתובת
חיפה, אחד העם , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
מכירה
תאור
למכירה דירת 3.5 בחיפה - הזדמנות להשקעה - ללא עמלת תיווך מהקונים.
בהקפאת מכירה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
1,000,000 ₪ נכס 1713
   2 חדרי שינה      2 שרותים      1 אמבטיות  
בחיפה בהדר עליון  דירת 3 חדרים עם מרפסת נוף גדולה  בסגנון ייחודי מיידי מצויין להשקעה
כתובת
חיפה, מסדה, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירת גג
מכירה
תאור
למכירה דירת 3 חדרים ומרפסת נוף גדולה בסגנון ייחודי בהדר עליון בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.
מיידי !! דירת עם מרפסת נוף במסדה בהדר עליון מצויין להשקעה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
4,900,000 ₪ נכס 1368
   10 חדרי שינה      6 שרותים      6 אמבטיות  
בית פרטי עם שלושה מפלסים בלב הגליל
כתובת
חורפיש, חיפה והסביבה
סוג נכס
בית פרטי
מכירה
תאור
למכירה בית פרטי שלושה מפלסים ומרתף בכפר חורפיש בגליל המערבי

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
4,600 ₪ נכס 1984
   2 חדרי שינה      3 שרותים      2 אמבטיות  
בחיפה 3 חדרים יפהפיה ומאובזרת קומה 3 עם מעלית וחנייה ונוף יפהפה
כתובת
חיפה, יאיר כץ, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
השכרה
תאור
להשכרה מיידי דירת 3 חדרים יפה מרוהטת ומאובזרת עם נוף מדהים בשכונת הכרמל בחיפה.
להשכרה מיידי בכרמל דירה יפה מרוהטת ומאובזרת נוף מהמם

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
790,000 ₪ נכס 1768
   3 חדרי שינה      2 שרותים      1 אמבטיות  
בקרית חיים דירת 4 חדרים יפה ומטופחת בשכונה המזרחית ללא עמלת תיווך
כתובת
קרית חיים, בן צבי יצחק, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירה בת 4 חדרים יפה ומטופחת בקרית חיים המזרחית - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
690,000 ₪ נכס 1736
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
דירות למכירה בחיפה ללא עמלת תיווך מהקונים
כתובת
הס, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 3.5 חדרים נוף יפה לים בחיפה. מטופחת ושקטה - לללא עמלת תיווך מהקונים.
דירה נחמדה וגדולה גובלת לגינה ירוקה מצויינת להשקעה

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
630,000 ₪ נכס 1729
   3 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 5 חדרים בנשר
כתובת
נשר, צה"ל , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 5 חדרים בגבעת עמוס בנשר - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
830,000 ₪ נכס 1727
   2 חדרי שינה      2 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 3 חדרים בחיפה
כתובת
חיפה, שונית , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 3 חדרים בקומה ה-16 מתוך 17 בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
680,000 ₪ נכס 1726
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 3 חדרים בנווה שאנן
כתובת
חיפה, אבא הלל סילבר, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 3 חדרים בבניין בן 15 קומות בנווה שאנן בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
550,000 ₪ נכס 1723
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 3 חדרים בנשר
כתובת
נשר, חבצלת , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 3 חדרים בנשר - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
450,000 ₪ נכס 1721
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 3.5 חדרים בהדר עליון בחיפה
כתובת
חיפה, בר גיורא , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירת גג
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 3.5 חדרים בהדר עליון בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.
נמכר

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
450,000 ₪ נכס 1714
   3 חדרי שינה      2 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת 4 חדרים בחיפה
כתובת
חיפה, הלל , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 4 חדרים בהדר עליון בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
610,000 ₪ נכס 1712
   1 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה דירת סטודיו בחוף כרמל חיפה
כתובת
חיפה, דוד אלעזר , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת סטודיו בחוף כרמל בחיפה - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
900,000 ₪ נכס 1705
   4 חדרי שינה      2 שרותים      2 אמבטיות  
למכירה דירת גן בת 5 חדרים בנשר
כתובת
נשר, אביר יעקב , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירת גן
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת גן בת 5 חדרים בנשר - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
900,000 ₪ נכס 1672
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה בחיפה בבת גלים דירת גג מיוחדת ללא עמלת תיווך מהקונים
כתובת
חיפה, העלייה השנייה, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירת גג
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת גג מיוחדת ומושקעת בחיפה בשכונת בת גלים - ללא עמלת תיווך מהקונים.
נמכר

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
750,000 ₪ נכס 1662
   4 חדרי שינה      2 שרותים      2 אמבטיות  
למכירה דירת 5 חדרים בחיפה
כתובת
חיפה, רש"י , חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה דירת 5 חדרים בחיפה בהדר עליון - ללא עמלת תיווך מהקונים.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
250,000 ₪ נכס 1557
   2 חדרי שינה      1 שרותים      1 אמבטיות  
למכירה מיידי דירת 3 חדרים במחיר אטרקיבי בחיפה
כתובת
חיפה, החשמל, חיפה והסביבה
סוג נכס
דירה
נכסים מכורים
תאור
למכירה מיידי דירה בת 3 חדרים גדולה ושקטה בחיפה במחיר מצויין - ללא עמלת תיווך.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
2,300,000 ₪ נכס 1467
   5 חדרי שינה      2 שרותים      2 אמבטיות  
בית מעוצב למכירה בקרית אתא ללא דמי תיווך
כתובת
קרית אתא, חיפה והסביבה
סוג נכס
בית פרטי
נכסים מכורים
תאור
אחוזה בת 14 שנים בלבד הכוללת 450 מר 8 חדרים 2 קומות וגג על שטח של 600 מר גינה מטופחת מאד. הבית בסגנון אירופאי מודרני חללים גדולים גבוהים קווים נקיים - ללא עמלת תיווך.

צפה בנכס

הוסף לתיק האישי

שלח לחבר

שלח הפניה
1 
 
בחיפה בהדר עליון  דירת 3 חדרים עם מרפסת נוף גדולה  בסגנון ייחודי מיידי מצויין להשקעה
1,000,000 ₪
בקרית חיים דירת 4 חדרים יפה ומטופחת בשכונה המזרחית ללא עמלת תיווך
790,000 ₪
 
· פרופיל חברה · דף הבית · צור קשר · מפת אתר · תקנון שימוש · מחשבון עמלות מכירה · קישורים · GREEN-למען איכות הסביבה · אינדקס נכסים · פנג שווי · מאמרי נדל"ן · דירות ובתים להשכרה · Short term · תעריפון עמלות · תגיות חמות · ייעוץ כלכלי לקניית דירה · גיוס סוכנים · סיכום שוק הנדל"ן ל 2013 והצפי לשנת 2014 · מהו פרויקט פינוי בינוי · מהו מכרז משכנתא ? איך זה עובד? · תמ"א 38 · טיפים לקבלת משכנתא · יש מקום google+ · יש מקום facebook · Twitter · ביטוח תכולת דירה · לייק בוקס · פרוייקטים בחו"ל ·
  © 2013-2006 All Rights Reserved to Yeshmakom.com בניית אתרי נדלן בניית אתרים